In memoriam - Jasper de Jonge

In memoriam - Jasper de Jonge

   

               

 

 

In memoriam - Jasper de Jonge

 

Vandaag ontvingen we het verschrikkelijke bericht dat Jasper de Jonge en zijn jongere broer Erik op woensdag  16 augustus jl. bij een verkeersongeluk om het leven zijn gekomen.

Jasper is via het schoolkorfbaltoernooi met onze vereniging in contact gekomen en in september 2014 lid geworden. Sinds vorig jaar was Jasper speler van het tweede en heeft vorig jaar ook zijn debuut in het eerste gemaakt.

Wij kennen Jasper ( “Jappie” ) als een talentvolle speler en als een vrolijke en sociale jongen die nog aan het begin van het leven stond. Het verlies van Jasper laat een groot gemis achter. De verslagenheid in het team, bij de spelers en iedereen die bij onze vereniging betrokken is, is groot. Hier zijn gewoon geen woorden voor.

Wij wensen zijn ouders, Leo en Daniëlle , en zijn zus Rianne heel veel sterkte en kracht bij dit enorme verlies.

Het bestuur van Thrianta

Bert, Jolanda, Pedro, Bastiaan, Wouter en Ingrid